Recykling
Makulatura
Tworzywa
Folia
Złom
Sprawozdania
Niszczenie
Utylizacja
Zbiórki
Sklep

 

SKLEP INTERNETOWY

Głównie sprzedajemy urządzenia i części używane. Zostały one pozyskane z firm i od osób fizycznych jako elementy juz niepotrzebne, niekompletne lub niesprawne. Wszystkie sprzedawane przedmioty przechodzą kompleksową konserwację i naprawę jeżeli tego wymagają. Jeżeli urządzenia nie można naprawić lub koszt naprawy jest zbyt wysoki części i podzespoły, które są sprawne sprzedajemy jako podzespoły serwisowe.

Większość oferowanych przez nas rzeczy kupisz w naszym sklepie internetowym. Jeżeli na naszych aukcjach nie ma rzeczy której poszukujesz - zadzwoń możliwe że ją posiadamy w naszym magazynie.

W ofercie sklepu stacjonarnego - MediaOutlet, Opatówek 62-860, Rogatka 14c - oferujemy wszystkie wystawione przedmioty i wiele innych części i podzespołów oraz duży sprzęt RTV i AGD

MEDIAOUTLET.COM.PL

MEDIAOUTLET.KALISZ.PL - ALLEGRO RECalisia

W sprzedaży bezpośredniej oraz wysyłkowej posiadamy:
 • Urządzenia IT, AGD i RTV,

 • Maszyny przemysłowe;

 • Komputery, monitory, drukarki;

 • Podzespoły komputerowe

 • Części elektroniczne;

 • Części AGD;

 • Złom elektroniczny;

 • Tworzywa sztuczne;

 • Papier karto belowany;

 • Paliwo alternatywne RDF;

 • Drewno kominkowe i brykiet.

ODSTĄPIENIE REKLAMACJA ZADAJ PYTANIE

 REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

 1. Wszystkie oferowane przez nas przedmioty w sklepie posiadają gwarancje - od 30 dni do 24 miesięcy - szczegóły na aukcji (30 dni - towar używany, 12*/24 miesięcy - towar nowy)

* 12 miesięcy dla FIRM. Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji - szczegóły na aukcji.

 1. Na wszystkie zakupione przedmioty wystawiamy FAKTURY VAT lub PARAGONY - proszę o informację jaki rodzaj potwierdzenia zakupu ma być dołączony do wysyłki.

 2. Większość towaru zakupionego można zwrócić (szczegóły na aukcji). Kupujący ma prawo odstąpić od zakupu - musi jednak poinformować o tym sprzedającego w terminie do 14 dni kalendarzowych i odesłać (druk odstąpienia do pobrania na górze strony) towar w stanie nienaruszonym do 14 dni od daty zgłoszenia o odstąpieniu (całe plomby, oraz opakowanie - jeżeli towar jest nowy). Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu.

 3. Kupujący decydując się na wysyłkę listową (list polecony ekonomiczny) ponosi ryzyko uszkodzenia przesyłanego przedmiotu. Uszkodzenia mechaniczne spowodowane podczas wysyłki nie są objęte w tym przypadku gwarancją. 

 4. Reklamacje rozpatrywane w terminie 14 dni od otrzymania wadliwego towaru. Reklamowany towar kupujący musi dostarczyć na własny koszt wraz w wnioskiem reklamacyjnym (do pobrania na górze strony), wraz z gwarancją zakupu, oraz potwierdzeniem zakupu (nr aukcji, paragon, faktura - kopia). Po rozpatrzeniu reklamacji sprzedawca odeśle nowy lub naprawiony towar na własny koszt kupującemu ewentualnie dokona zwrotu gotówki w terminie 14 dni od rozpatrzenia reklamacji - jeżeli naprawa nie jest możliwa lub brak jest towaru na wymianę.

 5. Reklamacje i zwroty należy odsyłać na adres:

e-Recykling Sp. z o.o. ,Rogatka 14c, 62-860 Opatówek.

 1. Sprzedawca zwraca wartość zakupionego przedmiotu wraz z kosztem transportu.

 2. Towar zakupiony i opłacony zostaje wysłany do 2 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty.

 3. Wysyłki wykonujemy od poniedziałku do piątku. Szczegóły wysyłki podane na aukcji.

 4. Wszystkie wpłaty proszę dokonywać w terminie 7 dni od dnia dokonania zakupu na konto.

 5. Kupujący jako pierwszy wystawia komentarz (aukcje allegro). Jeżeli otrzymany towar nie spełnia Pana/Pani oczekiwań proszę o kontakt nim zostanie wystawiony komentarz - zawsze można dojść do porozumienia.

 
 

Ostatnia modyfikacja:

26 stycznia 2016

Copyright © 2011 by e-Recykling; webmaster: piotr@e-recykling.eu;

 Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Ważne!  Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.